FREE SHIPPING on orders over $100. Some exclusions apply! Formerly known as Birdfolk Collective + Trinket. Sign up for our e-mail list to stay in the loop! Use code PICKUP for local pickup!
0 Cart
Added to Cart
    You have items in your cart
    You have 1 item in your cart
      Total

      Eat + Drink

      Vermont Maple Goat's Milk Caramel Vermont Maple Goat's Milk Caramel
      From $ 7.00
      Unit price
      per 
      Runamok Infused Maple Syrup Runamok Infused Maple Syrup
      $ 16.95
      Unit price
      per 
      7 Oz Organic Maple Bark 7 Oz Organic Maple Bark
      $ 17.00
      Unit price
      per 
      Cup Of Love Tea
      $ 9.99
      Unit price
      per 
      Vanilla Bean Goat's Milk Caramel Vanilla Bean Goat's Milk Caramel
      From $ 7.00
      Unit price
      per 
      Runamok Maple Cocktail Syrup Runamok Maple Cocktail Syrup
      $ 16.95
      Unit price
      per 
      Original Goat's Milk Caramel Original Goat's Milk Caramel
      From $ 7.00
      Unit price
      per 
      Flying Bird Botanicals Tea Flying Bird Botanicals Tea
      From $ 9.75
      Unit price
      per 
      Fake Coffee
      $ 9.99
      Unit price
      per 
      Blushing Hibiscus Tea Blushing Hibiscus Tea
      $ 9.99
      Unit price
      per 
      Edith Grey
      $ 9.99
      Unit price
      per 
      Fresh Italian Cheese Making Kit Fresh Italian Cheese Making Kit
      $ 29.95
      Unit price
      per 
      Chai Tea
      $ 9.99
      Unit price
      per 
      Soft Pretzel and Beer Cheese Making Kit Soft Pretzel and Beer Cheese Making Kit
      $ 29.95
      Unit price
      per 
      Blake Hill Preserves Blake Hill Preserves
      $ 8.99
      Unit price
      per 
      RX Bar RX Bar
      $ 2.99
      Unit price
      per 
      Rosy and Bright Tea
      $ 11.00
      Unit price
      per 
      Small Batch Pure Vanilla Extract
      $ 15.00
      Unit price
      per 
      Hot Sauce Making Kit Hot Sauce Making Kit
      $ 39.95
      Unit price
      per 
      Signature Blend Simple Syrup
      $ 16.00
      Unit price
      per